Klub Ruský toy ČR

Vítáme všechny majitele psů s průkazem původu FCI a příznivce plemene.

Jsme jediným specializovaným klubem pro plemeno v ČR a v zemích EU

Proč se stát členem?

Přihlášení do klubu

Nejnovější zprávy

Přijměte pozvání na II. Klubovou výstavu. Koná se v sobotu 14.10.2023 v obci Kamenné Zboží nedaleko Nymburka. Ve stejný den proběhne i bonitace, která je mimo jiné, potřebná pro zařazení vašeho psa nebo fenky do chovu.

v chovatelské sekci, v seznamu plemeníků byla doplněny fotografie a data jednotlivých psů. Máte-li zájem o doplnění dat, fotografií svých psů, či jejich změnu, zašlete prosím požadavek prostřednictvím klubového e-mailu. Pokud půjde o aktualizaci dat uchovněných psů v druhém klubu, je třeba toto doložit zápisem do PP, či bonitační kartou, diplomem o...